Array ( [Itemid] => 658 [option] => com_k2 [view] => item [id] => 3468:معرفی-سمینار-عمومی-مدیریت-زمان [lang] => امور-آفرینش )
^
سه شنبه, 14 ارديبهشت 1395 ساعت 17:22

معرفی سمینار عمومی مدیریت زمان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی سمینار عمومی مدیریت زمان


1.  محتوای سمینار:
در این سمینار با مباحث زیر در موضوع  مدیریت زمان آشنا می‌شوید :
        1-1) مفاهیم و کلیّات مدیریت زمان
        1-2) اهمیت زمان    
        1-3) شناخت سارقان زمان
        1-4) چگونگی مواجهه با آن ها
        1-5) روش های پیشگیری از سرقت زمان
        1-6) هم چنین از برخی ابعاد برنامه ریزی به عنوان کلید و مهارت اصلی برای مدیریت بر زمان، اطلاعات جدیدی به دست خواهید آورد. به علاوه با دیگر مهارت های لازم برای مدیریت زمان به صورت کلی آشنا خواهید شد.

 

2.  روش اجرا:
این نشست به صورتی تخصصی طراحی شده و به نحوی است تا با شیوه ای تعاملی ، محتوای سمینار متناسب با برآیند علائق و سوابق علمی شرکت کنندگان، انعطاف پذیر و قابل تغییر باشد و تلاش خواهد شد که ارائه مطالب با مشارکت شرکت کنندگان انجام شود. در این راستا ، تست ها و تمرین هایی طراحی شده که پاسخ آن ها ضمن کمک به درک بهتر شرکت کنندگان، ادامه ی مسیر سخنرانی را نیز تعیین می کند و به طور همزمان و در حد امکان به سؤالات حضار-که عمومیت داشته باشد- نیز پاسخ داده خواهد شد.

 

3.  آشنایی با سخنرانان:
آقای دکتر سیّد حمید سکّاکی متولد سال 1336 و دارای درجه دکترای مهندسی صنایع، استاد دانشگاه امیرکبیر و بنیانگذار پژوهشکده مدیریت زمان بوده که تا کنون حدود 300 نوبت مباحث مدیریت زمان را به صورت سمینار، کارگاه و دوره‌ی آموزشی برای دانشجویان، اساتید دانشگاه، کارشناسان و  مدیران سازمانها و دیگر اقشار جامعه برگزار نموده و در چندین برنامه‌ی تلویزیونی و رادیویی این مقوله‌ی مهم را برای عموم جامعه تبیین کرده‌است.


بیش از 25 سال است که ایشان پژوهش‌ها و آموزش‌های خود را بر روی مقوله‌ی بهره‌وری و بهینه سازی زمان متمرکز کرده و در این مدت تعداد زیادی از دانشجویان برگزیده‌ی خود را به عنوان دستیاران و همکاران خود تربیت و انتخاب نموده و با هدایت همان افراد این سمینار را برگزار می‌شود.

 

 

4.  مدت اجراء:
برگزاری این سمینار حداقل 3 و حد اکثر 5 ساعت زمان نیاز دارد.

 

5.  هزینه :
حق‌الزحمه استاد با توافق متقابل وی و متقاضیان برگزاری دوره، مستقل از پژوهشکده مدیریت زمان، تعیین خواهد شد و طبعاً وابسته به عنوان دوره آموزشی، تعداد و سطح علمی حاضرین، تعداد جلسات و ... خواهد بود.

 

6.  نحوه درخواست :
جهت اعلام درخواست خود به دفتر پژوهشکده واقع در تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از تقاطع طالقانی – جنب سینما صحرا ، پژوهشکده مدیریت زمان مراجعه و یا با تلفن های:
 77625409-021 و 09127248804  و آدرس ایمیل [email protected] تماس حاصل فرمایید .     
             

خواندن 4275 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 16 آبان 1395 ساعت 16:25

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

برای انصراف کلید Esc را فشار دهید

 

 

پایگاه خبری قطره پاک

 

 

Instagram logo

Instagram link

logo aparat web